|
Świetlica szkolna przyjazna dzieciom |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
sobota, 06 listopada 2021 18:53 |
|

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach oraz w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Uczniowie mają czas na swobodne zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, korzystają także z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy. Dzieci mają również możliwość oglądania ulubionych filmów, programów edukacyjnych czy słuchania muzyki. Wśród wielu różnorodnych form zajęć świetlicowych najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym oraz zabawy ruchowe. Dlatego też w ostatnim czasie wychowawcy świetlicy poświęcili im dużo czasu wykonując z podopiecznymi prace plastyczną „Jesień zamknięta w słoikach”, „Wesołe dynie” oraz wycinali kółka w barwach narodowych przygotowując się do Święta Niepodległości. Zapraszamy do oglądania krótkiej fotorelacji.
A.Inglot
|
|
|
Świetlica, którą dzieci lubią |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
poniedziałek, 25 października 2021 19:03 |
|

W naszej świetlicy szkolnej uczniowie spędzają miło i aktywnie czas po zakończonych lekcjach. W ubiegłym tygodniu klasy I uczestniczyły w zabawach animacyjnych z chustą Klanza na sali gimnastycznej. Obchodziły Dzień Poczty Polskiej, gdzie dowiedziały się na czym polega praca listonosza oraz jak prawidłowo zaadresować list. Ujawnili swój wokalny Talent podczas śpiewania piosenek swoich ulubionych wykonawców takich jak Cleo, Dawid Kwiatkowski czy Sanah. Klasa IIa pod czujnym okiem swojej Pani wykonywała „Kolorową Jesień” wykorzystując liście, kasztany oraz żołędzie. Klasa II b wykonywała jesiennego jeża, wykorzystując do swojej pracy plastycznej słonecznik oraz farby i plastelinę. Klasy III przygotowywały na szkolny konkurs Portret Swojego Nauczyciela oraz wykonywały kolorowe pompony z bibuły, które będą wykorzystywane do tańca przez szkolne cheerleaderki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
Agnieszka Inglot |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
wtorek, 12 października 2021 18:55 |
|

Wrzesień w świetlicy szkolnej upłynął naszym uczniom głównie na wspólnych zabawach integrujących grupy. Wychowankowie budowali ze słomek konstrukcyjnych różne budowle, grali w gry edukacyjne oraz spędzali ze sobą miło czas. Wykonywali różne prace plastyczne między innymi rysowali swoje wspomnienia z wakacji. Ponadto obchodzili Dzień Kropki oraz świętowali Dzień Chłopaka.
|
|
Więcej…
|
|
|
|
|
Strona 10 z 10 |