|
Szkolna Liga Matematyczna - wyniki |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
poniedziałek, 09 czerwca 2025 14:50 |
|
W naszej szkole przez cały rok szkolny odbywał się konkurs "Szkolna Liga Matematyczna". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyką. Uczniowie co miesiąc rozwiązywali zadania z różnych dziedzin matematyki. W konkursie wzięło udział 28 uczniów klas IV-VII. Nadszedł czas podsumowania ich całorocznej pracy.
Tytuł laureata konkursu uzyskali:
- w klasach IV: Melania Jamuła
- w klasach V: Aleksandra Kowal
- w klasach VI: Anna Płonka
- w klasach VII: Natalia Miotk
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!
|
|
Więcej…
|
|
|
Wyróżnienia dla naszych uczennic w VI Gminnym Konkursie Poetyckim „O pióro księdza Jana Kalinki – Rozwichrzona wyobraźnia” |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
środa, 04 czerwca 2025 20:18 |
|
2 czerwca 2025 r. w Zespole Szkół im. Św. Królowej Jadwigi w Wólce Podleśnej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom kolejnej edycji Gminnego Konkursu Poetyckiego „O pióro księdza Jana Kalinki – Rozwichrzona wyobraźnia”. Celem konkursu było: 1. Popularyzacja twórczości księdza Jana Kalinki. 2. Uwrażliwianie na piękno i bogactwo języka ojczystego. 3. Dostrzeganie uroków świata. 4. Rozwijanie i promowanie uczniów zdolnych.
|
|
Więcej…
|
|
Wyniki Gminnego Konkursu Matematycznego |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
poniedziałek, 02 czerwca 2025 15:38 |
|

Dnia 16.05.2025 r. w Zespole Szkół w Wólce Podleśnej przeprowadzony został II etap Gminnego Konkursu Matematycznego dla klas III i VII. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów z klas trzecich oraz 3 uczennice z klas szóstych. Miło nam poinformować, że w kategorii klas starszych II miejsce zajęła Anna Płonka, a III miejsce - Aleksandra Płonka z klasy 6c, natomiast w kategorii klas młodszych wyróżnienie zdobyła Julia Woźniak z klasy 3b. Dyplomy i nagrody wręczono podczas uroczystej gali - w dniu 2 czerwca 2025 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. |
|
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2025” |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
piątek, 30 maja 2025 07:12 |
|

To, że kaon to najlżejsza cząstka o niezerowej dziwności, wie każdy :-), nie każdy jednak wie, że jest to również tytuł przyznawany w prestiżowym konkursie fizycznym. W tym roku wywalczył go Filip Kowal z klasy 8b. „Fizyczne” sukcesy Filipa w obecnym roku szkolnym są spektakularne, jest On bowiem laureatem Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki, Wojewódzkiego Konkursu Doświadczeń „BrAinSToRM”, Międzypowiatowego Konkursu Matematyczno-Fizycznego oraz „kaonem” Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko 2025”, … i ma szóstkę z fizyki.
Gratulujemy Filipie!
Opiekun: Beata Chlebowicz |
|
LAURY DLA NASZYCH PROGRAMISTÓW |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
piątek, 30 maja 2025 07:08 |
|

Przyzwyczailiśmy się już do sukcesów naszych programistów. Nic w tym zresztą dziwnego, bo od lat zdobywają laury w największych konkursach programistycznych w regionie. Tytuły laureata zdobyte po raz drugi przez Kasię, czy po raz trzeci, czwarty a może nawet piąty przez naszego największego mistrza Marka trochę nam już spowszedniały i często zapominamy ile wymagają pasji, pracy i poświęcenia.
Gwoli dziennikarskiego obowiązku informujemy, że w finale tegorocznego Podkarpackiego tematycznego konkursu programistycznego "Podkarpacki Baltie 2025" Marek Boroń (6b), Katarzyna Pacyniak (8a) i Kornelia Rzeszutko (7a) zdobyli tytuł laureata konkursu, a Izabela Bąk (8b) i Paweł Porada (8b) zostali finalistami konkursu.
Jesteśmy z Was dumni i gratulujemy Wam uzyskanych wyników. Dziękujemy rodzicom za pomoc i wsparcie. Teraz czekamy na sukces w międzynarodowej edycji konkursu, która odbędzie się już za tydzień na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Opiekun: Beata Chlebowicz |
|
|
|
|
|
|
Strona 8 z 66 |