Menu
Logowanie
| Obiady - deklaracje |
|
|
| Wpisany przez Administrator |
| wtorek, 02 czerwca 2026 20:47 |
|
W związku z zaplanowaniem żywienia w roku szkolnym 2026/2027, proszę o składanie deklaracji zgłoszenia ucznia na obiady. W budynkach A i B, w jadalniach, będą ustawione pudełka, do których należy włożyć wypełnioną deklarację. Przyszłe klasy I– V składają deklaracje w budynku A. Uczniowie nowoprzyjęci do klasy I nie składają ponownie deklaracji.
|
e-dziennik
Wirtualna Gazetka
Aktualności
| Dzisiaj jest: Niedziela |
| 7 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław |
| Do końca roku zostało 208 dni. Zodiak: Bliźnięta |
Oczami ucznia
Nasza sonda
Odliczanie
Do wakacji pozostało:


