|
LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO |
|
Wpisany przez Administrator
|
|
czwartek, 23 kwietnia 2026 19:52 |
|
Z ogromną dumą informujemy o kolejnych spektakularnych osiągnięciach chemicznych naszych uczniów. Kornelia Rzeszutko i Paweł Maziarz z klasy 8a zdobyli tytuły Laureatów w XXVI Podkarpackim Sarzyńskim Konkursie Chemicznym. Skala tego osiągnięcia jest wyjątkowa, w całym województwie ten zaszczytny tytuł trafia w ręce zaledwie trojga najlepszych uczniów. Fakt, że dwoje z nich to reprezentanci naszej szkoły to dowód na absolutną dominację i fenomenalną wiedzę. To sukces przypieczętowany patronatem Kuratora Oświaty i Politechniki Rzeszowskiej. Kornelio, Pawle – Wasza pasja i ciężka praca doprowadziły Was na sam szczyt. Jesteśmy z Was niesamowicie dumni! Wielkie brawa!
Opiekun merytoryczny uczniów: Gertruda Gryglewicz
|