Menu
| Uczniowie klas VIII w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie! |
| Wpisany przez Administrator |
| czwartek, 20 listopada 2025 16:04 |
|
W ramach realizacji projektu „Szkoła świadomych postaw ekologicznych” nr 2024-1-PL01-KA122-SCH-000227970, beneficjenci projektu, wzięli udział w wyjątkowych warsztatach edukacyjnych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie – miejscu, które produkuje ciepło i energię elektryczną dla ponad połowy miasta Rzeszowa. Elektrociepłownia w Rzeszowie wykorzystuje nowoczesne, proekologiczne technologie, promuje ciepło sieciowe oraz działania na rzecz ograniczania wpływu na środowisko. Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska m.in. Instalację Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE), gdzie odpady komunalne są przekształcane w ciepło i energię.
Podczas wizyty uczniowie:
To niezwykle wartościowe zajęcia, które poszerzają ekologiczną świadomość młodzieży i pokazują, jak odpowiedzialnie i innowacyjnie można dbać o środowisko. Dziękujemy PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie za inspirujące warsztaty
|
e-dziennik
Wirtualna Gazetka
Aktualności
| Dzisiaj jest: Niedziela |
| 7 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław |
| Do końca roku zostało 208 dni. Zodiak: Bliźnięta |



