Menu
| Świetlicowe przedstawienie - "W bajkowym świecie Ekobohaterów". |
| Wpisany przez Administrator |
| poniedziałek, 05 czerwca 2023 16:46 |
|
W ramach zajęć świetlicowych uczniowie klasy 3b, przygotowali krótkie przedstawienie o tematyce ekologicznej, dla swoich młodszych kolegów . Świetlicowi aktorzy, wcielajacy sie w postacie z bajek przypomnieli o najważniejszych zasadach dotyczących zabierania ze sobą wszystkich śmieci i konieczności ich segregacji. Wszystkim aktorom, którzy pięknie się zaprezentowali, serdecznie gratuluję i dziękuję. Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia. Katrzyna Porada
|
e-dziennik
Wirtualna Gazetka
Aktualności
| Dzisiaj jest: Niedziela |
| 7 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław |
| Do końca roku zostało 208 dni. Zodiak: Bliźnięta |
Oczami ucznia
Odliczanie
Do wakacji pozostało:

