Menu
| Świetlica 22.06 |
| Wpisany przez Administrator |
| poniedziałek, 22 czerwca 2020 07:27 |
|
Kochani!
„Jestem Czerwiec - miesiąc dzieci.
W tym tygodniu w naszej świetlicy panuje już wakacyjna atmosfera, gdyż wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Wszyscy jesteśmy spragnieni wakacyjnego wypoczynku Na koniec naszych świetlicowych spotkań przygotowałam dla Was kilka wakacyjnych rad:
„Głowa nie jest od parady Podczas naszych zajęć w tym tygodniu przypomnimy sobie i utrwalimy po raz kolejny ogólne zasady bezpieczeństwa których należy przestrzegać w trakcie Waszych wakacyjnych wyjazdów lub w miejscach, w których będziecie wypoczywać. Przeprowadzimy test sprawdzający Wasze wiadomości. W dodatku rozwiejemy wątpliwości niektórych rodziców a mianowicie sprawdzimy czy potraficie się odpowiednio spakować na wakacje i czy znacie kierunki świata. W trakcie zajęć muzycznych będziemy śpiewali słynne wakacyjne utwory. Na zajęciach plastycznych przygotowałam dla Was dużo ciekawych propozycji wakacyjnych prac plastycznych. Nie będziecie się na pewno nudzić w wakacje;) https://view.genial.ly/5ee8ac6067ba6f0d1475a59d/presentation-wakacje
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę wspaniałych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji! Udanego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu! Wychowawca świetlicy Dominika Suwała |
e-dziennik
Wirtualna Gazetka
Aktualności
| Dzisiaj jest: Niedziela |
| 7 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław |
| Do końca roku zostało 208 dni. Zodiak: Bliźnięta |
Świetlica
