Menu
| Świetlica 2 |
| Wpisany przez Administrator |
| poniedziałek, 04 maja 2020 10:02 |
|
Moi Drodzy, Początek maja upływa w naszej świetlicy pod hasłem Dbamy o swoje zdrowie. Głównym celem naszych zajęć w tym tygodniu jest promocja zdrowego stylu życia, propagowanie właściwego odżywiania, a także zwrócenie uwagi na ogromną rolę aktywności fizycznej w życiu człowieka oraz wdrażanie poprawnych nawyków higienicznych.
Następnie zapraszam Was do obejrzenia krótkiego filmiku edukacyjnego, dotyczącego aktywności fizycznej która jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na zdrowie. Aktywne spędzania czasu wolnego oraz zamiłowanie do ruchu procentuje w całym późniejszym życiu każdego z nas.Zobaczymy również wspólnie doświadczenie pokazujące, dlaczego warto myć ręce i nie tylko. Nauczymy się też dokładnie myć dłonie według instrukcji, przypomnimy sobie również kiedy niezwłocznie należy myć dłonie. Ponadto zapoznamy się z instrukcją poprawnego zakładania i zdejmowania maseczki, ponieważ niektórzy z Was je noszą.Na koniec omówimy wspólnie, dlaczego sen i wypoczynek są takie ważne w życiu każdego z nas.Zapraszam do obejrzenia prezentacji ;) https://view.genial.ly/5eaac1d818f7040d7929df81/presentation-dbam-o-zdrowie |
e-dziennik
Wirtualna Gazetka
Aktualności
| Dzisiaj jest: Niedziela |
| 7 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław |
| Do końca roku zostało 208 dni. Zodiak: Bliźnięta |
Świetlica
